با استفاده از میز نصب (کار) کاغذ دیواری شرکت آرتار دکور که دارای استحکام و دوام مناسبی بوده و توانایی تحمل 40 کیلوگرم بار در سطح را می باشد ، قابلیت حمل آسان با استفاده از دستگیره های تعبیه شده در میزها ، تمامی میز های نصب کاغذ دیواری به آسانی جمع شده و در ماشین جای می گیرند ، میزهای نصب کاغذ دیواری با مناسب ترین قیمت به شما نصابان عزیز ارائه شده است.

میزکار کاغذ دیواری

میز کاغذ دیواری چوبی
رویه آن از سه لایی روسی دیواره ها چندلایی و پایه ها چوب معمولی هست تمام لوله بوده و وزن آن بسیار سبک می باشد در برابر رطوبت هم مقاوم هست
از عرض۵۳سانت آن جهت چسب زنی کاغذهای کوچک و از عرض۷۰سانت آن جهت کاغذهای عرض هفتاد استفاده میشود و برای کاغذهای عرض۱۰۶سانتیمتر از دوتامیز کنار هم استفاده میشود.
از محاسن این نوع میزها قیمت مناسب آن می باشد.
طول میز۲۰۰سانتیمتر هست که بصورت تاشو بوده و پس از جمع شدن عرض آن ۱۰۰سانتیمتر میشود ارتفاع میز موقع باز شدن۹۰سانتیمتر هست این میز به گونه ای ساخته شده که در داخل آن اکثر لوازم نصب کاغذ دیواری جامیگیرد خود میز هم به راحتی در صندوق عقب یا صندلی عقب خودرو جامیگیرد.

عکس میز کار کاغذ دیواری

میزکار کاغذ دیواریمیزکار کاغذ دیواری

فروش انواع میزکار کاغذ دیواری با کیفیتی مناسب جهت استفاده برای نصب کاغذ دیواری

این میز ها بهترین وسیله برای راحت کردن نصابان کاغذ دیواری است تا بتوانند علاوه بر بالا بردن کیفیت در زمان هم صرفه جویی کنند و به کارشان سرعت ببخشند

میزکار کاغذدیواریکاغذدیواری

میزکار کاغذ دیواری چوبی با کیفیت بسیار عالی ،رویه سه لایه روسی،سبک و بادوام،قابل حمل در صندوق عقب خودرو،قابلیت جاسازی لوازم نصب در درون میز.

سبکی و کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسب از نکات مثبت این میز میباشد.

ابعاد و قیمت میزکار کاغذ دیواری

عرض ۷۰ قیمت ۴۵۰ هزار ت
عرض ۵۰ قیمت ۴۰۰ هزار ت

نام محصولقیمت (تومان)جنسضخامتcmعرضcmطول cmارتفاعcm
میزکارکاغذ دیواری400,000چوب۱۳۵۳۲۰۰۹۰
میز کارکاغذ دیواری450,000چوب۱۳۷۰۲۰۰۹۰