فروش کاغذدیواری در شمال کشور

در استان های شمالی مانند مازندران ،گرگان ،رشت ،اردبیل آب و هوا سرد و شرجی است و بارش باران و برف فراوان رطوبت هوا را زیاد کرده در خرید کاغذدیواری باید افراد به آب و هوای منطقه ای که در آن زندگی می کنند دقت کنند در مناطق شرجی باید از کاغذدیواری های مقاوم در برابر رطوبت استفاده شود تا رطوبت نتواند به الیاف کاغذدیواری نفوذ و کیفیت آن را از بین ببرد در شهرهای شمالی به دلیل سرمای هوا کاغذدیواری های رنگ گرم و تند طرفداران بی شماری دارد چون حس گرما به محیط می دهد .

استفاده از کاغذدیواری با کیفیت با عمر طولانی بسیار به صرفه است و نور خورشید نمی تواند کیفیت رنگ آن را تغییر داده و از زیباییش بکاهد پس به مرور زمان خواهید دید که بسیار بصرفه تر از نقاشی ساختمان است که نمی تواند زیبایی کاغذدیواری را به شما بدهد.

استفاده از کاغذدیواری بیشتر در سالن پذیرایی مورد پسند است ولی شما می توانید از کاغذدیواری ها در سرویس های بهداشتی و آشپزخانه نیز استفاده کنید و از زیبایی بی نظیر آن لذت ببرید .

کاغذدیواری ها با قیمت های متفاوت موجود هستند و می توان با هزینه ی کمتر صاحب کاغذدیواری مناسب شد کاغذدیواری های ایرانی و بعد از آن کاغذدیواری های چینی به عنوان ارزان ترین کاغذدیواری و کاغذدیواری های ایتالیایی و بلژیکی به عنوان گران ترین کاغذدیواری در فروشگاه کاغذدیواری آرتاردکور موجود است .

شما مشتری عزیزشمال کشور می توانید با انتخاب کاغذدیواری مورد نظر خود با کارشناسان آرتاردکور تماس گرفته و اطلاعات کافی را دریافت کنید و یا اگر نمی توانید کاغذدیواری مناسب را پیدا کنید با تماس با کارشناسان ما در مورد مکانی که می خواهید کاغذدیواری را نصب کنید مانند :طول ،عرض، بلندی سقف و همچنین نور گیر بودن آنجا صحبت کرده و با راهنمایی کارشناسان بهترین انتخاب را داشته باشید .

فروشگاه کاغذدیواری آرتاردکور انواع کاغذدیواری های ایرانی و خارجی را به مشتریانش عرضه می کند .

کاغذدیواری های ایرانی از بخت پایینی نسبت به دیگر کاغذدیواری برخوردارند ،فروشگاه ما در جهت حمایت از کاغذدیواری ایرانی آمادگی دارد در صورت تمایل شما آلبوم کاغذدیواری های ایرانی را به شما معرفی و کاتولوگ آن را برای انتخاب برای شما ارسال کند تا شما بتوانید با آسودگی انتخاب خود را انجام دهید .

انواع کاغذدیواری موجود در فروشگاه آرتاردکور :کاغذدیواری چینی ،کاغذدیواری آلمانی ، کاغذدیواری آمریکایی، کاغذدیواری ایتالیایی،کاغذدیواری کره ای  و کاغذدیواری بلژیکی

انواع کاغذدیواری های قابل شست و شو ،با استاتدارد حریق ،ضخیم ،ضد حساسیت ،با عایق حرارتی و صوتی ،مقاوم در برابر تغییرات دمایی و رطوبت

شما مشتری عزیز می توانید با تماس با کارشناسان آرتاردکور اطلاعات لازم در مورد کاغذدیواری انتخابی خود کسب کنید.

درصورت تمایل می توانید نصب کاغذدیواری را به نصابان با تجربه ی آرتاردکور بسپارید و کاری بی عیب و نقص و تضمین شده تحویل بگیرید.

با سپاس فروشگاه کاغذدیواری آرتاردکور