کاغذدیواری ضد آب

انواع کاغذ دیواری ضد آب

در میان انواع کاغذ دیواری ها دو دسته کاغذدیواری ضد آب هستند نوع اول

,

است که با تکنولوژی برتری ساخته شده و با خصوصیاتی همچون ضد حساسیت ،ضد لک و کثیفی ، از بین نرفتن کیفیت رنگ و حالت آن حتی بعد گذشت مدت طولانی از نصب آن ،مقاومت بسیار بالا در مقابل نور خورشید و حرارت و …

کاغذ دیواری های با روکش وینیل بهترین کاغذ دیواری های ضد آب محسوب می شوند که با تنوع بسیار فراوان از طرح و رنگ در دنیا حرف اول را می زنند .

انواع کاغذ دیواری با روکش وینیل :

کاغذ دیواری با روکش وینیل خود به دو دسته تقسیم می شوند :

دسته اول :روکش وینیل در این کاغذ دیواری ها که همچون لایه ای پلاستیکی است در روی کاغذ دیواری کار شده که درصد ضد آب بودن کاغذدیواری را بسیار بالا می برد و شما می توانید از این نوع کاغذ دیواری ها در سرویس های بهداشتی ، آشپزخانه و در هر مکانی با درصد رطوبت بالا استفاده کنید و از زیبایی آنها را مدتهای طولانی لذت ببرید .

دسته دوم : روکش وینیل در این نوع از کاغذ دیواری ها در پشت کاغذ دیواری کار شده در این کاغذ دیواری ها روکش وینیل موجب میشود تا کاغذ دیواری به دیوار اسیب نزند و شما می توانید به راحتی کاغذ دیواری را از دیوار جدا کرده و در جای دیگر نصب کنید درصد ضد آبی این دسته کاغذ دیواری کمتر از دسته اول است .

در برخی از کاغذ دیواری های با الیاف گیاهی نیز از وینیل مایع در تولید کاغذ دیواری استفاده می کنند تا مقاومت آن را افزایش دهد این مسئله تا حدودی بر مقاومت کاغذ دیواری در برابر رطوبت و کشش و گسیختگی می افزاید اما دیگر نمی توان به این کاغذ دیواری ها ، کاغذدیواری دوستدار محیط زیست گفت هر چند مقدار وینیل در آن کمتر است .

کاغذ دیواری های پشت چسب دار :

یکی دیگر از انواع کاغذ دیواری های ضد آب کاغذ دیواری های پشت چسب دار هستند که با مقاومت بالا در برابر رطوبت و آب می توان از آنها برای : سرویس های بهداشتی ،دربهای حمام  و حتی دیوارها و سقف آشپزخانه و… بهره برد .

با سپاس از توجه شما با ما باشید با فروش ویژه تابستانه فروشگاه آرتاردکور تا کاغذ دیواری مورد نظر خود را با تخفیف ویژه خریداری فرمایید .