حراج کاغذ دیواری

حراج کاغذ دیواری

حراج ویژه ی زمستانه در فروشگاه کاغذ دیواری آرتاردکور از اواخر ماه آذر با عرضه ی برخی از کاغذ دیواری های خارجی آغاز خواهد شد . کاغذ دیواری های حراج شده از کیفیت عالی برخوردار بوده و صددر صد ضد اب هستند و کارایی بسیار مناسبی برای مکان های پر رفت و آمد دارند .

کاغذ دیواری های حراج شده از انواع کاغذ دیواری چینی ، کاغذ دیواری آلمانی ، کاغذ دیواری ایتالیایی ، کاغذ دیواری کره ای  در این فروشگاه برای شما عرضه می شود .

اکثر طرح های موجود در کاغذ دیواری های حراج شده : کاغذ دیواری گلدارکاغذ دیواری اسپرتکاغذ دیواری کلاسیککاغذ دیواری سادهکاغذ دیواری کودککاغذ دیواری جوانان و نوجوانان و…

برای کسب اطاعات بیشتر در مورد حراج کاغذ دیواری با کارشناسان فروشگاه آرتاردکور تماس حاصل فرمایید تا از درصد تخفیفات برای هر آلبوم کاغذ دیواری مطلع شوید .

نصب کاغذ دیواری

فروشگاه آرتاردکور در راه رسیدن به هدف یک حراج واقعی نصب کاغذ دیواری شما را با قیمت های مناسب با نصابانی دوره دیده می پذیرد و کار نصب کاغذ دیواری را با ضمانت دو ساله به انجام می رساند با توجه به اینکه نصب کاغذ دیواری کاری حساس ، ظریف و با اهمیت است و تمام زیبایی و عمر کاغذ دیواری را تحت تأثیر قرار می دهد پس برای اینکه کاغذ دیواری زیبا با عمر طولانی و مقرون به صرفه داشته باشید حتماٌ از نصابان با تجربه کمک بگیرید .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *