کاغذ دیواری با رنگ تیره و مات

کاغذ دیواری با رنگ تیره و مات

انواع کاغذ دیواری با رنگ تیره و مات

کاغذ دیواری ها در رنگ های متنوع با طرح های ساده و شلوغ از طرح های قابل توجه برای مکان های بزرگ و نور گیر است . کسی که قصد دارد برای سالن بزرگی با نور کافی کاغذ دیواری انتخاب کند اگر کاغذ دیواری را از بین رنگ های روشن انتخاب کند به علت نور کافی و بزرگی مساحت سالن ممکن است بازتابش بیش از اندازه ی نور از کاغذ دیواری محیط را رنج آور و موجب اذیت شدن چشم شود به همین علت است که متخصصان در کار کف پوش ها و دیوار پوش ها برای مکان های بزرگ و نور گیر کفپوش و دیوارپوش تیره و مات را پیشنهاد می دهند .

کاغذ دیواری تیره اگر براق باشد باز هم باز تابش نور خورشید را بیشتر منعکس می کند اما کدر بودن کاغذ دیواری کاملاٌ نور اضافی و آزار دهنده را کاهش می دهد به همین دلیل می تواند در این شرایط انتخابی مناسب باشد .

برای انتخاب کاغذ دیواری برای مکان های مختلف با شرایط خاص باید انتخابی هوشمندانه داشته باشیم تا کاغذ دیواری در مدت کوتاهی برایمان خسته کننده و آزار دهنده نباشد در انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری از رنگ های روشن برای اتاق های کوچک با نور کم یا سالن های بزرگ با نور کم می توان استفاده کرد در اتاق های عریض استفاده از کاغذ دیواری با طرح های عمودی ودر اتاق های با سقف بلند کاغذ دیواری با طرح افقی و در اتاق های با سقف کوتاه استفاده از کاغذ دیواری های با طرح های عمودی پیشنهاد می شود و همچنین نصب کاغذ دیواری های با طرح های درشت و شلوغ موردی مناسب برای اتاق های بزرگ و کاغذ دیواری های با طرح های ساده و ریز و خلوت موردی مناسب برای نصب در اتاق های کوچک هستند .

برای داشتن بهترین انتخاب کاغذ دیواری می توانید از اطلاعات موجود در مقالات قبلی با عنوان انتخاب بهترین کاغذ دیواری و دیگر مقالات این سایت استفاده کنید یا با کارشناسان آرتاردکور مشورت نمایید .

منبع : http://artaredecor.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *