چسب کاغذ دیواری ضد قارچ مناسب کاغذ دیواری با روکش وینیل

کاغذ دیواری

چسب کاغذ دیواری ضد قارچ مناسب کاغذ دیواری با روکش وینیل

انواع چسب کاغذ دیواری

  1.  چسب های کاغذ دیواری قابل استفاده در آب سرد
  2. چسب همه کاره کاغذ دیواری
  3. چسب های بسیار قوی با چسبندگی بالا
  4. چسب های کاغذ دیواری فوری
  5. چسب های مایع کاغذ دیواری

 

1-چسب های کاغذ دیواری قابل استفاده در آب سرد 

این نوع چسب کاغذ دیواری از نشاسته سیب زمینی و گندم تولید شده و به صورت پودر پولکی عرضه می شونداین نوع چسب ها براحتی در آب سرد حل می شوند . این این چسب ها به دلیل دیرتر خشک شدن به نصاب فرصت بیشتری میدهد تا خطا های احتمالی را جبران کرده و کاغذ دیواری را به بهترین شکل نصب کند. این نوع از چسب ها با قدرت چسبندگی بالا می توانند کاغذ دیواری های سنگین را نیز به خوبی روی دیوار حفظ کنند فقط کافیست غلظب چسب را بیشتر کنید . در ضمن این نوع از چسب ها به راحتی در هنگام کندن کاغذ دیواری فقط با اسپری آب از دیوار جدا می شوند .

از معایب این دسته از چسب ها می توان به خوب حل نشدن در آب و شره کردن آن اشاره کرد .

2- چسب های همه کاره کاغذ دیواری 

چسب همه کاره کاغذ دیواری به صورت پودری و حلال آن آب می باشد. این چسب ها حاوی یک ضد قارچ  قوی برای جلوگیری از رشد کپک هستند ا قرار است محیط مرطوبی چون یک آشپزخانه یا حمام را کاغذ کنید، مطمئن شوید چسب انتخاب شده شما دارای  ترکیبات ضد کپک و قارچ است.بخصوص اگر قصد نصب کاغذ دیواری در محیط های با رطوبت بالا را دارید .این چسب نیز به راحتی در هنگام جدا کردن کاغذ دیواری از دیوار کنده می شود .

3.چسب های بسیار قوی با چسبندگی بالا 

چسب ها با چسبندگی بسیار قوی از پلیمر های وینیل ساخته شده اند به همین دلیل از چسبندگی قوی برخوردار بوده و از سرعت خشک شدن بالایی برخوردارند به همین دلیل می توان با این چسب ها سنگین ترین کاغذ دیواری و پوستر ها را چسباند همچنین سرعت بالای خشک شدن این چسب جزء معایب آن است چون به نصاب کاغذ دیواری فرصت کمی می دهد تا کاغذ دیواری را روی دیوار تنظیم و نصب کند و مشکل دیگر این است که کاغذ دیواری که با این چسب ها چسبانده شده در هنگام کندن بسیار به سختی از دیوار کنده می شوند پس برای کسانی که زود به زود کاغذ دیواری را تعویض می کنند توصیه نمی شود .

نکته بسیار مهم در استفاده از این چسب ها دقت در نوع جوهر چاپ طرح کاغذ دیواری است تا مباد ترکیبات چسب به آن آسیب برساند .

4.چسب های کاغذ دیواری فوری 

این چسب ها از موادی تولید شده اند که بر ساختار و طرح کاغذ دیواری تأثیر نمی گذارند یا این تأثیر بسیار ناچیز است پس می توانند جزء چسب کاغذ دیواری بسیار مناسب باشند .

5.چسب های مایع کاغذ دیواری 

چسب های مایع کاغذ دیواری از انواع بسیار گران چسب ها هستند و برای ترمیم و کارهای جزئی پیشنهاد می شوند این چسب ها از ترکیب و غلظب خوبی برخوردارند و سرعت خشک شدن آنها بسیار بالا است .

 

 

در صورت تمایل یه خرید چسب کاغذ دیواری و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و از قیمت های منصفانه این شرکت استفاده فرمایید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *