سوالات متداول کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

سوالات متداول کاغذ دیواری

این روز ها ذهن مصرف کنندگان را سوالاتی مشغول کرده است که ما در این مقاله این سوالات را جمع آوری کردیم و پاسخ کوتاهی به هر یک از آنها داده ایم تا بتوانیم شما را در پیدا کردن پاسختان یاری کنیم .

قیمت کاغذ دیواری ها چگونه است ؟

قیمت کاغذ دیواری های ایرانی که غیر قابل شست و شو هستند رولی ۳۰ هزار تومان شروع میشود و کاغذ دیواری های خارجی قابل شست و شو از رولی ۴۵ هزار تومان شروع میشود به بالا …

 کاغذ دیواری کاغذ دیواری

هر رول کاغذ دیواری چند متر است ؟

 

رول های کاغذ دیواری میتوانند عرض های مختلفی داشته باشند . عرض ۵۰cm , 70cm , 1m وجود دارند که به ترتیب ۵ متر مربع ، ۷متر مربع و ۱۵ متر مربع دیوار را پوشش میدهند.

امروزه کاغذ دیواری کره با عرض 105 از کاغذ دیواری های پرطرفدار هستند .

از کجا بفهمیم کدام ابعاد کاغذدیواری برای اتاق ما مناسب تر است؟

شما می توانید با تماس با کارشناسان آرتاردکور ابعاد اتاق خود را به طور دقیق گفته و کارشناسان مناسب ترین ابعاد را بهشما معرفی خواهند کرد .

آیا می توان از کاغذ دیواری در آشپزخانه هم استفاده کرد ؟

البته ،به شرطی که از انواع ضخیم و قابل شست و شو انتخاب کنید تا رطوبت و گرما کیفیت کاغذ دیواری را کم نکند و نکنه ی دیگر اینکه چون در آشپزخانه احتمال وقوع حریق بیش از نقاط دیگر منزل است حتماٌ کاغذ دیواری ضد حریق خریداری کنید که استاندارد حریق داشته باشد دیر سوز بودن کاغذ دیواری و مقاومت این نوع از کاغذ دیواری ها ایمنی و زیبایی را با هم برایتانبه همراه خواهد داشت.

کاغذ دیواری ها پشت چسب دار هستند ؟

خیر کاغذ دیواری ها پشت چسب دار نیستند و نصاب هنگام نصب این کار را انجام میدهد . البته کاغذ دیواری های پشت چسبدار نیز موجود میباشند که قیمت جداگانه دارند.

 هزینه نصب جداگانه حساب میشود ؟

بله هزینه ی نصب با نصاب است و جداگانه باید پرداخت شود .

بعد از خرید چه مدت طول میکشد تا کاغذ دیواری به دستمان برسد ؟

اگر قبل ساعت ۱۲ ظهر سفارش خود را ثبت کنید ، بعد از ظهر همان روز به شما تحویل داده میشود و اگر بعد از ظهر سفارش خود را ثبت کنید ، فردای آن روز به شما تحویل داده میشود.

مدت زمان نصب کاغذ دیواری چگونه است ؟

مدت زمان نصب هر رول کاغذ دیواری حدودا ۱۰ دقیقه میباشد .

برای پیدا کردن نصاب خوب و مطمئن چه باید کرد؟

شما میتوانید نصب کاغذ دیواری های خود را نیز به نصابان مجرب کاغذ دیواری آرتاردکور بسپارید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *