کاغذ دیواری مقاوم در برابر حرارت

فروش کاغذ دیواری گل داماسک

کاغذ دیواری مقاوم در برابر حرارت

کاغذ دیواری ها در انواع بی شمار از کیفیت و کارایی تولید شده اند تا با گسترش بازار صنعت کاغذ دیواری به اوج پیشرفت برسد مورد قابل توجه در نصب کاغذ دیواری ایمنی است اگر کاغذ دیواری در برابر کوچکترین حرارت و حریقی اتش بگیرد پس نمی تواند مورد مناسبی برای استفاده در منزل و محل کار باشد مثلاً در آشپزخانه ها و در کنار آبگرمکن و شومینه که حرارت بیشتر است استفاده از کاغذ دیواری معمولی می تواند خطر ساز باشد و به آسانی آتش سوزی به راه بیفتد .

تولید کنندگاه کاغذ دیواری که برای گسترش مصرف کاغذ دیواری تمام تلاش خود را می کنند یک سری کاغذ دیواری مقاوم در برابر حرارت با استاندارد حریق تولید کردند که امروزه می توان گفت تقریباً بیشتر کاغذ دیواری های تولیدی دارای این استاندارد هستند و در موارد با حرارت بسیار بالاتر مانند کوره ها و آتش نشانی و جاهای دیگری که حرارت در آنجا بسیار بالا است نوعی از کاغذ دیواری ها را تولید کرده اند که در زیر کاغذ دیواری ورقه ای از آزبست نصب شده که مقاومت آن در برابر گرما حتی تا بیش از 500 درجه می رسد .

کاغذ دیواری با ورقه ی محافظ گرما نیز در طرح ها و رنگ های زیبا تولید شده اند تا در هر جایی نصب آن زیبایی بی نظیری به همراه داشته باشد و آرامش بخش باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کاغذ دیواری های با عایق حرارتی به سایت معرفی شده مراجعه فرمایید با کیلک روی کلمه ی  کاغذ دیواری عایق حرارت اطلاعات کامل و جامع دریافت فرمایید .

اگر می خواهید زیبایی را در کنار ایمنی داشته باشید پیشنهاد ما به شما نصب کاغذ دیواری های با استاندارد حرق است این کاغذ دیواری ها در برابر حریق مقاوم بوده و به آسانی آتش نمی گیرند .

انواع آلبوم های خارجی ضد حریق و عایق حرارت مناسب برای منازل – مکان های اداری و تجاری و هتل ها و رستوران ها و هر جایی که قصد نصب کاغذ دیواری را دارید در فروشگاه آرتاردکور با قیمت های مناسب و تخفیفات ویژه عرضه می شود و در صورت تمایل می توانید نصب کاغذ دیواری را به استادکاران نصاب معرفی شده از طرف ما بسپارید .

منبع : فروشگاه آرتاردکور با عرضه انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت ایرانی و خارجی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *