کاغذ دیواری بنفش

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری بنفش

کاغذ دیواری در انواع رنگ های بسیار متنوع موجود هستند یکی از رنگ های فراوان در میان کاغذ دیواری ها کاغذ دیواری های با رنگ بنفش است که ممکن است رنگ بنفش در زمینه یا طرح کاغذ دیواری باشد که از رنگ های شاد و مورد توجه کودکان و نوجوانان و جوانان بوده و از رنگ هایی است که هم در میان دختران و هم پسران مورد استفاده قرار می گیرد .

کاغذ دیواری رنگ بنفش در تمامی کشور های تولید کننده ی کاغذ دیواری در حال تولید و عرضه است و در طرح های ساده – گلدار – داماس – راه راه – مدرن – کلاسیک – اسپرت و انواع بسیار بی شمار دیگر و همچنین در طرح های سه بعدی موجود هستند .

انواع کاغذ دیواری های خارجی با جنس های وینیل دار – پیپر – نانو – الیاف گیاهی در حال تولید هستند و رنگ بنفش به انوان چند رنگ اصلی در کاغذ دیواری ها در تمام حنس های کاغذ دیواری در حال تولید هستند .

کاغذ دیواری ها باید بسته به مکانی که نصب می شود مانند آشپزخانه – سالن پذیرایی که از نقاط پر رفت و آمد بوده و امکان مرطوب شدن کاغذ دیواری وجود دارد استفاده از کاغذ دیواری ها با روکش وینیل بسیار اهمیت دارد چون روکش وینیل مانند محافظی بسیار قوی جلوی نفوذ آب به داخل کاغذ دیواری و دیوار را می گیرد .

فروشگاه آرتاردکور با سال های طولانی تهیه انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت در انواع بی شمار از طرح و رنگ و تولید تمامی کشور های تولید کننده ی کاغذ دیواری و پارکت لمینت در قیمت های مناسب و ضمانت کیفیت کالا در دسترس مشتریان فرار داده است تا انتخابی راحت تر داشته باشید .

انواع کاغذ دیواری بنفش در تن های ملایم تا تند در این فروشگاه موجود است که چند نمونه از این کاغذ دیواری های را در ذیل به شما معرفی می کنیم :

 

منبع : فروشگاه کاغذ دیواری آرتاردکور 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *