شعب فروشگاه کاغذ دیواری آرتاردکور

شعب فروشگاه کاغذ دیواری آرتاردکور

فروشگاه کاغذ دیواری آرتاردکور چند دهه است که در کار تهیه و فروش انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت ایرانی و خارجی است و با وجود سختی فراوان توانسته انواع بی شماری از آلبوم های کاغذ دیواری خارجی را گردآوری کند تا مشتریان با هر روحیه و سلایقی بتوانند خریدی دلچسب داشته باشند .

فروشگاه آرتاردکور در جهت راحتی مشتریان تهرانی در 19 شعبه در سراسر تهران مشغول به کار بوده و از تمام توان خود در جهت آسایش مشتریان استفاده کرده است . مشتریان می توانند جهت خرید حضوری با کارشناسان این فروشگاه تماس حاصل کرده و پس از اطلاع از نزدیک ترین شعبه به منزل خود به این فروشگاه مراجعه فرمایند .

فروشگاه آرتاردکور انواع کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی را برترین کیفیت و ضمانت کیفیت کالا و همچنین مناسب ترین قیمت ها به مشتریان عرضه کرده است .

کاغذدیواری های ایرانی از بخت پایینی نسبت به دیگر کاغذدیواری برخوردارند ،فروشگاه ما در جهت حمایت از کاغذدیواری ایرانی آمادگی دارد در صورت تمایل شما آلبوم کاغذدیواری های ایرانی را به شما معرفی و کاتولوگ آن را برای انتخاب برای شما ارسال کند تا شما بتوانید با آسودگی انتخاب خود را انجام دهید .

انواع کاغذدیواری موجود در فروشگاه آرتاردکور :کاغذدیواری چینی ،کاغذدیواری آلمانی ، کاغذدیواری آمریکایی، کاغذدیواری ایتالیایی،کاغذدیواری کره ای  و کاغذدیواری بلژیکی

انواع کاغذدیواری های قابل شست و شو ،با استاتدارد حریق ،ضخیم ،ضد حساسیت ،با عایق حرارتی و صوتی ،مقاوم در برابر تغییرات دمایی و رطوبت

شما مشتری عزیز می توانید با تماس با کارشناسان آرتاردکور اطلاعات لازم در مورد کاغذدیواری انتخابی خود کسب کنید.

نصب کاغذ دیواری کاری ظریف و حساس است درصورت تمایل می توانید نصب کاغذدیواری را به نصابان با تجربه و خبره ی فروشگاه آرتاردکور بسپارید و کاری بی عیب و نقص و تضمین شده تحویل بگیرید.

با سپاس فروشگاه کاغذدیواری آرتاردکور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *