هر رول کاغذ دیواری چند متر مربع را پوشش می دهد؟

کاغذ دیواری

ابعاد هر رول کاغذ دیواری

اگر عرض رول کاغذ دیواری 53 سانتیمتر ( و طول 10 متر ) باشد، یک رول آن معادل 5.30 متر مربع است.

اگر رول کاغذ دیواری با عرض 70 سانتیمتر ( و طول 10 متر ) باشد، یک رول آن معادل 7 متر مربع است.

و اگر عرض رول کاغذ دیواری 106 سانتیمتر ( و طول 15 متر ) باشد، یک رول آن معادل 16 متر مربع است که در هر سه مورد باید پرتی (دور ریز) کار را هم در نظر گرفت.

کاغذ دیواری

اگر تصمیم به خرید کاغذ دیواری دارید در ابتدا باید مساحت دیوار را اندازه گیری کنید. یک بار طول و یک با عرض سپس طول را در عرض دیوار ضرب کنید تا مساحت دیوار به دست آید.

در خرید برای یک دیوار کار راحت تر است. اما اگر قصد خرید برای مساحت بیشتری دارید حتماً با دقت بیشتری اندازه گیری کرده و مقداری کاغذ دیواری اضافی خریداری فرمایید به دو علت بسیار مهم اول اینکه در اندازه گیری مساحت پرت کاغذ دیواری محاسبه نمی شود و مطمئناً مقداری از کاغذ دیواری در زمان نصب برای موازی شدن طرح باید برش بخورد و دومین علت چون ممکن است زمانی به قسمتی از کاغذ دیواری آسیب بخورد و کاغذ دیواری ها چون از تنوع بسیار بی شماری برخوردارند ممکن است دیگر از طرحی که شما خریداری کرده اید پیدا نشود.

و شما مجبور شوید تنها به علت یک آسیب چند سانتی کل کاغذ دیواری را کنده و کاغذ دیواری دیگری نصب کنید و هزینه ای گزاف را متحمل شوید در صورتی که اگر یک رول کاغذ دیواری اضافی داشته باشید می توانید به راحتی هم پرت کاغذ دیواری را جبران کنید و هم در آینده آسیب های احتمالی کاغذ دیواری یتان را ترمیم کنید .

کاغذ دیواری

این روز ها به دلیل استقبال بسیار زیاد مردم از کاغذ دیواری طبیعی هست که سوالات بسیار ساده ای درباره این حرفه برای هر شخصی پیش بیاید از جمله کاغذ دیواری ساخت کدام کشور بهتر است یا قیمت یا سوالی ساده مثل هر رول کاغذ دیواری چند متر را پوشش میدهد و ابعاد هر رول به چه اندازه است که ما در این مقاله توضیحی کامل درباره اندازه هر رول کاغذ دیواری داده ایم

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این فروشگاه تماس حاصل نمایید و یا از مقالات مرطبت با سؤال خود استفاده نمایید

 

نصب کاغذ دیواری یا نقاشی ساختمان انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *