کاغذ دیواری برای آپارتمان کوچک

کاغذ دیواری سالن پذیرایی

کاغذ دیواری برای آپارتمان کوچک

امروزه خانه های بزرگ قدیمی تبدیل به آپارتمان های کوچک شده و اکثر ما در آپارتمان های کوچکی زندگی می کنیم و دوست داریم خانه ی خود را به زیبا ترین شکل بیاراییم تا کوچکی آن کمتر به چشم بیاید ،  دیوار پوشی که به طور معجزه آسایی می تواند این خواسته ی ما را برآورده کند کاغذ دیواری است که در انواع ساده و طرح دار و طرح های ریز و درشت و سبک های متنوع و همچنین رنگ های بی شمار تیره تا روشن تولید شده اند .

 انتخاب بهترین کاغذ دیواری برای آپارتمان کوچک

هر آپارتمانی خصوصیات خاصی دارد که در نوع طرح و رنگ کاغذ دیواری باید در نظر گرفته شود از جمله نور گیر بودن یا تاریک بودن آپارتمان – عرض یا طویل بودن دیوار ها – کوتاه یا بلند بودن سقف و رنگ و طرح لوازم منزل ، هر یک از این نکات می تواند در صورت در نظر نگرفته نشدن در انتخاب کاغذ دیواری زیبایی دکوراسیون شما را کاهش دهد .

در انتخاب کاغذ دیواری برای آپارتمان های کوچک بهتر است از کاغذ دیواری های با رنگ روشن و ملایم مانند ، سفید ، کرم ، یاسی , آبی فیروزه ای و … استفاده شود چون تیره بودن رنگ کاغذ دیواری محیط را کوچکتر نشان می دهد در حالی که رنگ های روشن چنین نیست .

استفاده از کاغذ دیواری هایی با طرح های عمودی برای اتاق های با سقف کوتاه و طویل مناسب است و کاغذ دیواری های با طرح افقی برای اتاق های با سقف بلند و عریض می تواند انتخاب مناسبی باشد .

نصب کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح های درشت یا کاغذ دیواری با طرح درشت مانند گلها و برگ های بسیار بزرگ برای آپارتمان های کوچک مطمئناً انتخاب خوبی نخواهد بود و حس کوچکتر بودن محیط را به شما القاء می کند در صورتی که نصب کاغذ دیواری با طرح های ریز و ملایم اتاقتان را بسیار زیبا تر خواهد کرد.

کاغذ دیواری های براق برای آپارتمان های تاریک بسیار شیک و زیبا خواهد بود و همچنین نصب کاغذ دیواری بدون طرح در کنار کاغذ دیواری طرح دار بر زیبایی دکوراتیو مؤثر خواهد بود .

در انتخاب سبک و رنگ کاغذ دیواری حتماً به نوع لوازم دقت فرمایید اگر دکوراسیون لوازم شما مدرن است بهتر است از سبک های مدرن کاغذ دیواری انتخاب کنید .

انواع بسیار بی شمار از کاغذ دیواری های مناسب برای آپارتمان های کوچک در انواع جنس های بسیار با کیفیت قابل شست وشو و غیر قابل شست و شو با عمر مفید ده ها ساله و قیمت های منصفانه و مناسب به نسبت کیفیت جنس و طرح کاغذ دیواری در این فروشگاه تعیین شده است .

انتخاب کاغذ دیواری یا رنگ آمیزی ساختمان، انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *