دنیای کاغذ دیواری

دنیای کاغذ دیواری

دنیای کاغذ دیواری

امروزه تنوع کاغذ دیواری ها به حدی رسیده که میلیون ها طرح و رنگ کاغذ دیواری در دنیا موجود است طرح هایی از انواع گلهای طبیعی و فانتزی ، راه راه هایی با خطوط منظم و نامنظم ، ساده و طرح دار میان خطوط ، طرح های داماسک و کلاسیک ، اشکال هندسی معمولی و سه بعدی ، اشکال پیچیده از خطوط ، طرح  های سه بعدی از مناظر ، طبیعت ، تصاویر جانواران و انسان ها و بسیاری از تصاویری که می تواند در ذهن شما بگنجد در میان کاغذ دیواری ها می توان یافت .

کاغذ دیوار ها در برخی کشور ها از جمله آلمان ، ایتالیا ، چین ، کره ، آمریکا ،انگلیس و … و حتی در ایران در حال تولید است اما تولیدات کاغذ دیواری در ایران با پیشرفت قابل توجهی رو برو نبوده و همچنان جزء بی کیفیت ترین کاغذ دیواری ها در بازار عرضه می شود پس لازم است تولید کنندگان کاغذ دیواری در ایران از این دنیایی کاغذ دیواری کمال استفاده را برده و کاغذ دیواری های باکیفیت تولید کنند .

سالن پذیرایی و اتاق های بزرگ و کوچک و تاریک یا روشن ، عریض , طویل و با هر گونه شرایطی که داشته باشد می توان کاغذ دیواری مناسب برایش انتخاب کرد تا محیطی آرامش بخش داشته باشیم برای انتخاب بهترین نوع جنس ، طرح و رنگ کاغذ دیواری می توانید با ارائه ی برخی اطلاعات از راهنمایی های کارشناسان این فروشگاه بهره ببرید در زیر عکس چند نوع کاغذ دیواری زیبا را برایتان به نمایش می گذاریم .

مشتریان می توانند انواع بسیار متنوع از کاغذ دیواری ها را از شعب مختلف این فروشگاه در سراسر تهران و برخی شهرستان ها ملاحظه و انتخابی دوستداشتنی داشته باشند .

عرضه ی انواع آلبوم های کاغذ دیواری با قیمت های مناسب و ضمانت کیفیت کاغذ دیواری در این فروشگاه همچنین عرضه ی انواع پارکت لمینت و نصب این محصول توسط استادکار نصاب خبره با ضمانت کیفیت و ضمانت اجرای این محصول در صورت تمایل با ما تماس بگیرید .

انواع کاغذ دیواری 

کاغذدیواری ایرانی به عنوان ارزان ترین کاغذدیواری و کاغذ دیواری های  ایتالیایی ،بلژیکی به عنوان گرانترین کاغذدیواری ها در بازار موجود می باشند . کاغذدیواری های چینی بعد از کاغذدیواری های ایرانی دارای کاغذدیواری های ارزان اما با کیفیت تر با تنوع بی شمار در طرح و رنگ هستند اما در بین آلبوم های چینی آلبوم کاغذ دیواری های بسیار با کیفیت نیز موجود است .

انواع کاغذ دیواری موجود در فروشگاه آرتاردکور :کاغذ دیواری چینی ،کاغذ دیواری آلمانی ، کاغذ دیواری آمریکایی، کاغذ دیواری ایتالیایی،کاغذ دیواری کره ای  و کاغذ دیواری بلژیکی

 

نصب کاغذ دیواری با نقاشی ساختمان انتخاب با شماست

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *