کاغذ دیواری لاکچری پذیرایی 2018

 کاغذ دیواری لاکچری پذیرایی 2018

 کاغذ دیواری لاکچری پذیرایی 2018

فروش انواع کاغذ دیواری های لاکچری مناسب برای سالن پذیرایی ،کاغذ دیواری ها می توانند دکوارسیون سالن پذیرایی شما را صد ها برابر زیبا تر کنند البته به شرطی که در انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری کمی بیشتر دقت فرمایید در ذیل چند نمونه از کاغذ دیواری های لاکچری را به شما معرفی می کنیم .

کاغذ دیواری مناسب

انواع کاغذ دیواری ها برای سالن ها با ویژگی های سالن باید انتخاب شود برای مثال برای سالن پذیرایی کوچک باید از کاغذ دیواری ها با طرح و رنگ مناسب استفاده شود که می توانید با مراجعه به مقاله مربرط به کاغذ دیواری سالن پذیرایی کوچک راهنمایی های مفیدی در این رایطه کسب کنید .

اگر سالن پذیراییتان عریض است بهتر است از کاغذ دیواری های با طرح های عمودی استفاده کنید و اگر سالن پذیراییتان طویل است انتخاب کاغذ دیواری با طرح های افقی دکوراتیو بهتری برای سالن پذیرایی ایجاد می کند در مورد سقف های بلند و کوتاه نیز باید طرح کاغذ دیواری متفاوت باشد طرح های درشت سقف را کوتاه تر و طرح های ریز سقف را بلند تر جلوه می دهند .

در کنار تمام موارد گفته شده در بالا سبک چیدمان و لوازم سالن نیز بهتر است در انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری مورد توجه قرار گیرد اگر سالن پذیرایی بسیار بزرگی دارید استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی طرح های طبیعت و مناظر می تواند زیبایی صد چندان به سالن پذیرایی شما بدهد .

قیمت کاغذ دیواری های لاکچری بسیار گرانتر از دیگر کاغذ دیواری ها است و تنوع بی شماری دارد اما ما به دلایلی فقط چند عدد از این کاغذ دیواری ها را در اینجا به شما معرفی کرده ایم .

اگر شما قادر به پرداخت مبلغ زیادی برای کاغذ دیواری نیستید اما دوست دارید از انواع کاغ دیواری برای نصب در سالن پیراییتان استفاده کنید می توانید با کارشناسان این شرکت جهت خرید بهترین کاغذ دیواری با هزینه ی مناسب و کاغذ دیواری های موجود در تخفیفات ویژه ی این شرکت ، اطلاعات لازم را کسب و سپس خرید فرمایید .

نصب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری نیز در زیبا تر شدن کاغذ دیواری نقش بسیار مهمی دارد پس حتماً از استادکار خبره در رابطه با نصب کاغذ دیواری کمک بگیرید در صورت تمایل برای نصب کاغذ دیواری می توانید کار نصب را به استادکاران خبره و دوره دیده ی این شرکت با قیمت نصب بسیار مناسب و ضمانت اجرایی نصب ، بسپارید .

 

نصب کاغذ دیواری یا نقاشی ساختمان انتخاب با شماست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *