کاغذ دیواری فوق العاده زیبا

کاغذ دیواری کروما

کاغذ دیواری سه بعدی فوق العاده زیبا

کاغذ دیواری های سه بعدی به علت نمایی سه بعدی و برخی موارد چهار بعدی که ایجاد می کنند می توانند محیط کوچک خانه ی شما را بزرگتر نمایان کند و در محیط های برزگ تر نیز محیطی اسرار آمیز و شگرف بسازند کاغذ دیواری سه بعدی که در اینجا به شما معرفی می کنیم از انواع کاغذ دیواری های فوق العاده محسوب می شود که برای اتاق خواب – سالن پذیرایی و نشیمن قابل نصب است .

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری های سه بعدی در دو دسته کاغذ دیواری رولی و پوستر های سه بعدی به بازار عرضه می شود کاغذ دیوار های پوستری در ابعاد مشخص تولید و عرضه می شوند اما کاغذ دیواری های سه بعدی رولی به شکل حجمی بوده و طرح ها تکرار می شوند .

کاغذ دیواری های پوستری در ابعاد مشخص به شکل درخت – ساحل – آسمان – جنگل – اشکال هندسی و مناظری گوناگون و … با ابعاد مشخص طراحی شده اند و این کاغذ دیواری ها می تواند از طرح انتخابی شما طراحی و تولید شود .

جنس کاغذ دیواری سه بعدی از جنس پی وی سی – چرمی و کاغذ پاستل و … در حال تولید هستند و اگر این کاغذ دیوار ها از جنس های مرغوب بوده و با دستگاه های چاپگر با کیفیت و همین طور از رنگ های استاندارد استفاده شود می تواند عمر ی طولانی داشته و تا سالها کیفیت طرح و رنگ خود را حفظ کند .

کاغذ دیواری های سه بعدی پوستری در دو نوع ابعاد ثابت و ابعاد سفارشی در حال تولید هستند کاغذ دیواری های با ابعاد سفارشی می تواند موردی بسیار مناسب باشد و با مزیت های فراوان گامی مهم در داشتن دیواری زیبا با دکوراسیون بی نظیر برایتان به همراه خواهد داشت

از مزایای کلی در کاغذ دیواری های سه بعدی می توان به بزرگ نمایی محیط – انرژی بخشی به محیط و طراحی دکوراسیون مدرن و بسیار شگفت انگیز اشاره کرد

کاغذ دیواری سه بعدی
طرح کف اقيانوس در کف اشپزخانه

 

از ویژگی های کاغذ دیواری های سه بعدی

  • قیمت یکسان در مقایسه با دیگر کاغذ دیواری ها
  • نصب آسان و سریع این کاغذ دیواری ها
  • قابل شستشو بودن و ضد لک بودن
  • تلقیق بزرگ نمایی اتاق که در اتاق ها و آپارتمان های کوچک بسیار دوستداشتنی خواهد بود .
نصب کاغذ دیواری یا نقاشی ساختمان انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *