کاغذ دیواری طرح مراکشی

انواع کاغذ دیواری ها با طرح مراکشی

کاغذ دیواری ها در انواع بسیار متفاوت از طرح و رنگ ها در برخی از کشور ها در حال تولید است یکی از طرح های نسبتاً پر فروش در بین کاغذ دیواری ها کاغذ دیواری های طرح مراکشی یا عربی است که امروزه جایگاه خوبی یافته است .

کاغذ دیواری های طرح مراکشی کاربرد های فراوانی برای سالن پذیرایی – نشیمن – اتاق خواب – اتاق مهمان – مکان های اداری و تجاری و تالار ها و هتل ها می باشد .

طرح های مراکشی در برخی از آلبوم ها همراه با خطوط طلایی و طرح های برجسته توانسته در سطح کاغذ دیواری های لاکچری قرار گیرد و در دنیا حرفی برا ی گفتن داشته باشد .

به علت سطح وسیع تولید کاغذ دیواری های طرح مراکشی این کاغذ دیواری ها در انواع جنس نانوون – وینیل و بسیار ی دیگر از جنس های مرغوب در حال تولید است و با قابلیت شستشو و مقاومت بالا در برابر نور خورشید از کاغذ دیواری های مورد تأیید قرار گیرد .

آلبوم کاغذ دیواری لاو LOVE

نصب کاغذ دیواری های طرح مراکشی نیاز به دقت داشته و از کارهای ظریف است چون تکرار طرح در آنها در فواصل نزدیک بوده و کوچکترین بی دقتی نظم و زیبایی کاغذ دیواری را از بین می برد .

کسانی که به دنبال طرح های شیک و مدرن هستند و تمایلی به طرح های تکراری بازار ندارند مطمئناً طرح های مراکشی انتخابی بسیار مناسب برایشان خواهد بود .

پوستر های کاغذ دیواری با طرح مراکشی نیز از جمله کاغذ دیواری های دوستداشتنی و منتخب خریداران بوده و طرح های متنوع پوسترها در این شرکت موجود است .

انواع کاغذ دیواری های طرح مراکشی تولید شده در کشور چین – آمریکا – آلمان و بسیاری از کشور های دیگر در این فروشگاه جمع آوری شده است شما می توانید با توجه به سلایق خود اگر خواهان این طرح هستند به صورت حضوری در یکی از شعب این فروشگاه در سراسر تهران و برخی از شهرستان ها ، تمامی طرح های مراکشی را با توجه به اینکه کدام جنس را می پسندید بازدید و با درنظر گرفتن کاربرد کاغذ دیواری خرید فرمایید .

یک سری از کاغذ دیواری های طرح مراکشی به زودی در این فروشگاه عرضه خواهد شد شما می توانید در صورت تمایل به استفاده از فروش ویژه ی این فروشگاه این محصولات را با قیمت مناسب خریداری فرمایید .

 

 

نصب کاغذ دیواری و یا نقاشی ساختمان انتخاب با شماست

One thought on “کاغذ دیواری طرح مراکشی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *