آلبوم کاغذ دیواری NASHVILLE

آلبوم کاغذ دیواری NASHVILLE

آلبوم کاغذ دیواری های چینی در تنوع بسیار بی شمار در بازار های جهانی خودنمایی می کنند و با قیمت های مناسب و کیفیت درجه یک و دو در انواع جنس های نانوون – وینیل و انواع دیگر با تلکنولوژی روز دنیا تولید شده اند .

یکی دیگر از محصولات چینی آلبوم کاغذ دیواری NASHVILLE است برند این آلبوم ، majestic بوده و برای تمام نقاط منزل و مکان های اداری و تجاری قابل نصب بوده و می تواند انتخابی بسیار مناسب و جذاب می باشد .

طرح های این آلبوم از طرح های مشابه به طرح های آبرنگی بوده و طرح هایی از جمله گلدار – نقوش گیاهی – ساده – اسلیمی – راه راه ساده – راه راه گلدار

رنگ های استفاده شده در این آلبوم در اکثر طرح ها تک رنگ توسی نقره ای بوده و تک رنگ می باشد به همین منظور می توان از این کاغذ دیواری در هر نوع دکوراسیونی بهره برد و همچنی می توان از کاغذ دیواری های ساده یا طرح دار رنگارنگ را در کنار این کاغذ دیواری های به دیوار های مجاور نصب کرد .

آلبوم کاغذ دیواری NASHVILLE مقاومت بسیار خوبی در برابر نور خورشید و اشعه های مضر دارد و همچنین قابلیت شستشو داشته و می توان را کمک دستمالی نرم کاغذ دیواری را کاملاً تمیز و لک زدایی کرد .

 

کاغذ دیواری چینی

تنوع کاغذ دیواری ها بسیار زیاد است و این موضوع شاید در نگاه اول بسیار جذاب برسد اما انتخاب ازمیان این تنوع کاغذ دیواری بسیار سخت و دشوار خواهد بود برای سهولت در کار انتخاب بهترین نوع کاغذ دیواری سعی شده کاغذ دیواری ها در چند دسته ی کاربردی مخصوص نصب در سالن پذیرایی – اتاق خواب – نشیمن – سرویس های بهداشتی – آشپزخانه و مکان های اداری و تجاری . با وجود طبقه بندی کاغذ دیواری ها باز هم انتخاب از میان هزاران طرح کاغذ دیواری بسیار سخت به نظر می رسد .

برای انتخاب بهترین نوع کاغذ دیواری برای هر مکانی باید به شرایط مکان مورد نظر – سلایق دقت فرمایید شما می توانید شرایط مکان مورد نظر مانند بلندی و کوتاهی سقف – عریض و طویل بودن دیوارها و میزان نورگیری و همچنی دکوراسیون رنگ و مدل لوازم چیده شده همه و همه می تواند از نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری مناسب با شرایط محیط باشد و سپس سلایق و روحیات فرد می تواند از نکات مهم باشد .

 

نصب کاغذ دیواری و یا نقاشی ساختمان انتخاب با شماست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *