کاغذ دیواری سقف

کاغذدیواری سه بعدی-کاغذدیواری

کاغذ دیواری و پوستر سقف

کاغذ دیواری ها در ابتدا با کاربرد نصب بر روی دیوار طراحی و تولید شدند با پیشرفت علم در رابطه با تولید کاغذ دیواری های با کیفیت تر ایده های جذاب تری هم پیشبینی شد و یکی از این ایده ها تولید کاغذ دیواری و پوستر مخصوص سقف بود که توانست مورد استقبال خریداران قرار گیرد .

کاغذ دیواری های  سقف در دو نوع طرح دار و ساده طراحی شده است با وجودی که سقف زیاد در دید نیست اما می تواند در ایجاد دکوراسیونی بسیار جذاب به شدت کاربردی باشد در صورتی که اکثر اشخاص به سقف اهمیت نداده و علت این عمر را دور از دسترس و دید بودن سقف می دانند .

پیشنهاد ما به شما حتی شده براب یکبار در مکانی مانند سالن پزیرایی یا اتاق خواب استفاده از کاغذ دیواری سقف است برای مثال استفاده از پوستر سه بعدی طرح ستاره ها در شب یا کهشان در سقف اتاق خواب می تواند اتاق شما را شگفت انگیز کرده و نمایی بی نظیر به اتاق ببخشد و همچنین ارامشی دوستداشتنی در هنگام خواب ایجاد کند .

اگر می خواهید تحولی رویایی را در دکواتیو منزلتان تجربه کنید حتماً از کاغذ دیواری یا پوستر سقف استفاده کنید .در کنار زیبایی فوق العاده ی کاغذ دیواری و پوستر سقف چون در دسترس نیست پس سالیان بسیار طولانی کیفیت و زیبایی خود را حفظ کرده و امکان آسیب این کاغذ دیواری ها تقریباً غیر ممکن است .

 

کاغذ دیواری سقف

استفاده از کاغذ دیواری در سقف فضای دید را بیشتر کرده و حس بزرگتر شدن محیط را القاء می کند .سقف به عنوان دیوار سوم مانند دیوار ها بسیار حائز اهمیت است و میزان سلایق صاحب خانه را می رساند که مطمئناً زیبا ترین لوازم نیز نمی تواند زیبایی القاء شده ی یک کاغذ دیواری یا پوستر سه بعدی را به محیط ببخشد .

در انتخاب کاغذ دیواری و پوستر سقف نیز مانند دیوار ها باید به چند نکته اساسی توجه کنید برای مثال بلندی یا کوتاهی سقف و نوع دکوراسیون و سبک مکان مورد نظر همه و همه می تواند به انتخاب بهترین پوستر سقف کمک کند اگر به دنیال دکوراسیونی ساده و ملایم هستید می توانید از کاغذ دیواری های رنگ های بسیار روشن و ساده استفاده کنید و اگر برای مثال قصد نصب پوستر سقف در سالن دارید با لوازمی شیک و رنگا رنگ می توانید از پوستر هایی با طرح های متنوع و رنگ هایی تیره استفاده کنید .

 

انواع کاغذ دیواری و پوستر های مخصوص سقف در تنوع بی شمار و مناسب برای سلایق مختلف در این فروشگاه با قیمت های منصفانه نسبت به جنس و طرح

فروش ویژه انواع کاغذ دیواری ها به زودی با تخفیفات ویژه

 

نصب کاغذ دیواری یا نقاشی ساختمان انتخاب با شماست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *