آلبوم کاغذ دیواری

کاغذ دیواری به عنوان دیوارپوشی زیبا و شیک سالیان بسیار طولانی است که مورد توجه است اما کیفیت پایین کاغذ دیواری ها در گذشته خریداران را به سختی می انداخت و خیلی زود آنها را از انتخابشان پشیمان میکرد این مطلب موجب شد تا تولید کنندگان به فکر بهتر کردن کیفیت کاغذ دیواری ها باشند هر ساله کاغذ دیواری های با کیفیت برتر از سال پیش به بازار عرضه می شود و طرح ها و رنگ های کاغذ دیواری ها که بر طبق سلایق مشتریان طراحی می شد بسیار تنوع یافته است .

مقایسه مختصری از کاغذ دیواری قدیمی با کاغذ دیواری های امروزی

  • کاغذ دیواری های قدیمی از ضخامت کمی برخوردار بودند و به خاطر جنس نامرغوب و کاغذی یشان به راحتی پاره می شدند
  • کاغذ دیواری ها ی قدیمی ضد آب نبودند و رطوبت هوا به آسانی در انها نفوذ کرده و موجب جذب حشرات و تجمع آنها در زیر کاغذ دیواری می شد .
  • کاغذ دیواری ها در گذشته در مقابل نور خورشید و گرما کیفیت رنگ و حالت خود را خیلی سریع از دست می دادند در صورتی که امروزه کاغذ دیواری ها در مقابل نور شدید خورشید نیز مقاوم هستند .
  • در گذشته استاندارد حریق در کاغذ دیواری ها رعایت نمی شد و آتشی کوچک در نزدیکی کاغذ دیواری می توانست به آتش سوزی بزرگی تبدیل شود در صورتی که امروزه با رعایت استاندارد حریق در اکثر کاغذ دیواری ها ایمنی و زیبایی را با هم خواهیم داشت .

کاغذ دیواری های ایرانی از بخت پایینی نسبت به دیگر کاغذ دیواری برخوردارند ،فروشگاه ما در جهت حمایت از کاغذ دیواری ایرانی آمادگی دارد در صورت تمایل شما آلبوم کاغذ دیواری های ایرانی را به شما معرفی و کاتولوگ آن را برای انتخاب برای شما ارسال کند تا شما بتوانید با آسودگی انتخاب خود را انجام دهید .

انواع آلبوم کاغذ دیواری موجود در فروشگاه آرتاردکور :آلبوم کاغذ دیواری چینی ،کاغذ دیواری آلمانی ، کاغذ دیواری آمریکایی، کاغذ دیواری ایتالیایی،کاغذ دیواری کره ای  و کاغذ دیواری بلژیکی

انواع کاغذ دیواری های قابل شست و شو ،با استاتدارد حریق ،ضخیم ،ضد حساسیت ،با عایق حرارتی و صوتی ،مقاوم در برابر تغییرات دمایی و رطوبت در فروشگاه آرتاردکور موجود است .