در دکوراسیون های داخلی جدید فضایی در منازل وجود دارد که به آن TV ROOM  ( فضایی برای دیدن تلویزیون ) گفته می شود . از آنجایی که تلویزیون در همه ی خانه ها مرکز توجه میهمانان و افراد خانواده به شمار می رود ، دکوراسیون جدیدی را برای آن قسمت از خانه استفاده می کنند که در این دکورکردن کاغذ دیواری پشت تلویزیون جایگاه ویژه ای را به خودش اختصاص داده است .

 

معمولا از طرح گل برای کاغذ دیواری میز تلویزیون استفاده می کنند . طرح های کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون نیز مورد استقبال زیادی قرار گرفته است

انواع کاغذ دیواری پشت تلویزیون – LCD

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری ها در تنوع بیشمار در طرح و رنگ موجود هستند که از جمله ی آن ها کاغذ دیواری های پشت تلویزیون است

در انتخاب کاغذ دیواری های پشت تلویزیون می توانید از انواع کاغذ دیواری های ساده یا شلوغ و کاغذ دیواری های سه بعدی

انتخاب خود را انجام دهید .

در انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون بهتر است از انواع کاغذ دیواری های ضد آب استفاده کنیم چون این کاغذ دیواری بیشتر از کاغذ دیواری های , دیوار های مجاور به چشم می آید و باید با دقت انتخاب شوند .

کاغذ دیواری پشت تلویزیون نباید از نظر تن رنگی زیاد با کاغذ دیواریی ، دیوار های مجاور فرق کند چون ریتم دکوراسیون را از بین می برد و نوعی بی نظمی به محیط می دهد که دوست داشتنی نیست برای مثال وقتی از رنگ کرم در دیوار ها ی کناری نصب کرده اید بهتر است رنگ کاغذ دیواری پشت تلویزیون از رنگ های تیره تر و پر رنگ تر از خانواده ی رنگ کرم مانند انواع رنگ های تیره تا روشن قهوهای و حتی طلایی استفاده شود تا نمای بهتری به محیط بدهد .

اگر کاغذ دیواری با گلهای صورتی در دیوار های کناری نصب شده بهتر است از کاغذ دیواری با زمینه ی صورتی یا قرمز در دیوار پشت تلویزیون انتخاب کنید و در رنگ های دیگر هم به همین صورت یک مثال دیگر برای کاغذ دیواری های رنگ سفید – شیری – توسی در دیوار های محاور بهتر است در پشت تلویزیون کاغذ دیواری با رنگ نقره ای یا توسی تیره نصب شود .

از نکات قابل توجه دیگر برای نصب کاغذ دیواری پشت تلویزیون توجه به ابعاد سالن است در محیط های کوچک نصب کاغذ دیواری با رنگ تیره پیشنهاد نمی شود و استفاده از رنگ های روشن می تواند حس بهتری الفاء کند . اما در محیط های بزرگ نیز اگر رنگ لوازم روشن است بهتر است رنگ کاغذ دیواری پشت تلویزیون نیز روشن انتخاب شود تا به  محیط نظم و آرامش هدیه کند ، استفاده از کاغذ دیواری رنگ تیره در کنار دیوار ها و لوازم با رنگ روشن محیطی شلوغ و بی نظم را به انسان القاء می کند .

در این مقاله چند نمونه از کاغذ دیواری های پشت تلویزیون را به شما معرفی می کنیم .

 

mo19513

کاغذ دیواری پشت تلویزیون با طرح و رنگ زیبا

 

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

 

 

پستر سه بعدی پشت تلویزیون

 

Living Room Wallpaper 6

کاغذ دیواری گلدار سه بعدی پشت تلویزیون

 

 

 

کاغذ دیواری پشت تلویزیون طرح پتینه 

 

 

کاغذ دیواری با طرح و رنگ نقره ای بسیار شیک

 

 

کاغذ دیواری کلاسیک گل دار 230طرح برجسته

 

 

 

کاغذ دیواری اسپرت مورد توجه جوانان

 

 

کاغذ دیواری پشت تلویزیون با رنگ تند

 

 

کاغذ دیواری پشت تلویزیون با رنگ و طرح بسیار ساده

 

 

کاغذ دیواری کلاسیک پشت تلویزیونی

 

با سپاس از حسن انتخاب و اعتماد شما ،فروشگاه کاغذدیواری آرتاردکور

 

نصب کاغذ دیواری یا نقاشی ساختمان انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم  .