کاغذ دیواری کره ای

کاغذ دیواری کره ای

کره کشوری با فرهنگ هزاران ساله با تولید کاغذ دیواری های خاص توانسته گران ترین ، مرغوب ترین و با کیفیت ترین کاغذ دیواری های را به بازار عرضه کند . از مزایای کاغذ دیواری های کره ای سطح پوشش بالای این کاغذ دیواری ها است که می تواند سطحی حدود 15 تا 16 متر را بپوشاند کاغذ دیواری های کره ای از سرعت اجرایی بسیار بالاتری برخوردار هستند البته با نصابان ماهر این کار ممکن است .

کاغذ دیواری کره به علت نداشتن درز از عمر بسیار بالاتری نسبت به دیگر کاغ دیواری ها برخوردارند و چون حجم خیلی بیشتری نسبت به دیگر کاغذ دیواری ها دارند همین ویژگی ها قیمت این کاغذ دیواری ها را نسبت به دیگر کاغذ دیواری ها افزایش داده است .

کاغذ دیواری های کره ای در انواع طرح ها و رنگ های بسیار زیبا مخصوص پذیرایی – اتاق خواب – تک دیوار – اداری – مسکونی – اتاق نوجوان – آشپزخانه – کتابخانه و … . تولید و به بازار عرضه شده که ما سعی می کنیم در مقالات بعدی تعدادی از آلبوم های کاغذ دیواری کره ای را به شما معرفی کنیم

کاغذ دیواری های کره ای می تواند انتخابی بسیار خاص برای شما باشد و شما می توانید با هر سلیقه ای انواع طرح ها و سبک های کاغذ دیواری را در بی نهایت زیبایی در بین کاغذ دیواری کره ای بیابید در صورت تمایل به خرید کاغذ دیواری حتماً از آلبوم کاغذ دیواری های کره ای در این فروشگاه دیدن فرمایید .

چند نمونه از آلبوم های کاغذ دیواری کره ای که در مقالات بعدی به تک تک آنها خواهیم پرداخت :

آلبوم کاغذ دیواری کره ای گلدایست

آلبوم کاغذ دیواری کره ای شین هان

آلبوم کاغذ دیواری کره ای گراسیا

آلبوم کاغذ دیواری کره ای سوپریر

آلبوم کاغذ دیواری کره ای کلاسیکو کره

فروشگاه آرتاردکور با فروش انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت ایرانی و خارجی با قیمت های بسیار مناسب و ضمانت دو ساله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *