کاغذ دیواری با طرح طلایی

انتخاب کاغذ دیواری

سالهاست کاغذ دیواری ها با طرح ها و رنگ های متنوع تولید و به بازار عرضه می شوند تنوع این طرح ها آنقدر زیاد است که جمع آوری تمامی آلبوم های کاغذ دیواری کاری بسیار مشکل است اما فروشگاه کاغذ دیواری آرتاردکور با چندین شعبه در نقاط مختلف شهر تهران و چند شهر دیگر سعی کرده تقریباً تمامی این آلبوم ها را جمع آوری کند و متنوع ترین کاغذ دیواری های را در اختیار مشتری قرار دهد اما همه ی فروشندگان کاغذ دیواری به این مطلب اذعان دارند که تنوع بیش از حد کاغذ دیواری نه تنها به مشتری کمک نمی کند بلکه مشتری را گیج و سردرگم کرده و انتخاب را بسیار سخت می کند .

کارشناسان فروشگاه آرتاردکور با دسته بندی کاغذ دیواری ها و راهنمایی مشتری و دادن اطلاعات لازم در جهت انتخابی درست برای هر مکانی  تلاش کرده اند این کار سخت را آسان کرده و بهترین انتخاب نتیجه ی خرید مشتری باشد .

کاغذ دیواری با طرح طلایی 

یکی از انواع بسیار دوستداشتنی و شیک در میان کاغذ دیواری ها کاغذ دیواری با طرح طلایی است که موردی بسیار مناسب برای سالن پذیرایی و پشت تلویزیون و مکان هایی مانند تالارهای پذیرایی و هتل ها است .

کاغذ دیواری ممکن است زمینه ی طلایی داشته باشد که به علت بازتابش زیاد نور برای برخی جالب نیست اما طرح طلایی کاغذ دیواری و همچنین برجسته بودن طرح برای کسانی که به دنبال کالکشنی از زیبا ترین طرح های کاغذ دیواری هستند بی نظیر است .

طرح های طلایی می تواند درشت یا ریز باشد که انواع کاغذ دیواری با طرح درشت طلایی برای سالن های بزرگ و طرح های ریز برای اتاق های کوچک مناسب است همین طور ممکن است طرح کاغذ دیواری به طور کامل طلایی باشد و یا خطوط طلایی در کنار طرح داشته باشد که از این نوع کاغذ دیواری می توان در آشپزخانه – اتاق خواب – مکان های اداری و تجاری نیز استفاده کرد .

عکس چند نمونه از کاغذ دیواری با طرح برجسته ی طلایی

 

 

منبع : فروشگاه آرتاردکور با فروش انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت ایرانی و خارجی با قیمت های استثنایی و نصب این محصولات با نصابان دوره دیده با ضمانت اجرایی شش تا دو سال