معرفی کاغذ دیواری ها:

کاغذ دیواری مدرن – کاغذ دیواری جدید

کاغذ دیواری ها به عنوان دیوار پوش های زیبا و با کیفیت بالا و عمر طولانی نسبت به نقاشی ساختمان حرف اول را در بازار می زنند و از فروش بالایی برخوردار هستند . کسی که می خواهد انتخابی درست داشته باشد باید به درصد معایب هر انتخاب توجه کند برای مثال استفاده از سنگ به علت سرمایی که به محیط می دهد در منازل طرفداری نداشته و فقط به علت مقاومت بالا در مدارس و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد .در رنگ آمیزی ساختمان، با وجود تنوع رنگ ها چون دیوار با اصابت اشیاء به آسانی خراشیده شده و خراب می شود پس عمر کمتری نسبت به کاغذ دیواری ها دارد . دیوار پوش های دیگری نیز مانند دیوار پوش های چوبی  در بازار وجود دارد که به علت قیمت بالای این محصولات از فروش کمتری نسبت به کاغذ دیواری ها برخوردارند .

کاغذ دیواری مدرن – کاغذ دیواری جدید

اگر شما کاری درجه یک با عمر طولانی می خواهید بسته به اینکه قصد شست و شوی کاغذ دیواری را دارید یا خیر می توانید از انواع مناسب کاغذ دیواری ها از ظریف و مقاوم  یا ضخیم و مقاوم با طرح ها و رنگ های بسیار فراوان که جمع آوری تمام این کاغذ دیواری ها در یک جا کاری سخت می باشد بهترین و به صرفه ترین انتخاب را داشته باشید .

در هر دوره زمانی نوعی از کاغذ دیواری ها مورد توجه قرار می گرفتند و سلایق به سویی خاص هدایت می شد به گونه ای که در دهه ی گذشته استفاده از کاغذ دیواری های ساده با رنگ روشن بیشتر مورد پسند بود بعد از مدتی استفاده از کاغذ دیواری های با رنگ تند  دکوراسیون منازل را تغییری اساسی داد و به خانه ها جلوه ای تازه بخشید اما امروزه با پیشرفت سریع علم و تغییر سریع تر سلایق کاغذ دیواری ها با طرح های مدرن طرفداران بیشماری یافته اما دیگر نمی توان به کاغذ دیواری های خاصی اشاره کرد چون سلایق به عوامل گوناگونی ارتباط پیدا کرده مثلاً سلایق کودکان ، نوجوانان ، جوانان ، مسن ها و حتی جنسیت افراد بر سلایق اثر کرده و همین طور تنوع سلایق نیز بسیار گسترده شده است ما در این مقاله سعی می کنیم قسمتی از این کاغذ دیواری های مدرن و جدید را به شما معرفی کنیم تا در انتخابی دلچسب شما را یاری کند .

کاغذ دیواری های طرح چوب مدرن 

کاغذ دیواری های طرح چوب امروزه به علت زیبایی خارق العاده  مورد توجه قرار گرفته و در رنگ ها و طرح های بسیار زیبا و متنوع در بازار موجود است این کاغذ دیواری ها موردی بسیار جذاب برای نشیمن و راهپله ها است .

AR 22

کاغذ دیواری طرح سنگ مدرن 

کاغذ دیواری طرح سنگ با طرحی از سنگ های طبیعی و سنگ های فانتزی در میان جوانان طرفداران بیشتری داشته و مدرنیته ترین دکوراسیون را در منازل به نمایش می گذارد .

photo 2017 06 07 23 41 54 773x1030

کاغذ دیواری های طرح آجر مدرن 

کاغذ دیواری های طرح آجر با تنوع بی نظیر در طرح و رنگ و با کاربرد بسیار فراوان جرء کاغذ دیواری های پر مصرف است .

کاغذ دیواری مدرن - کاغذ دیواری جدید

کاغذ دیواری های ساده ،براق و مدرن

کاغذ دیواری های ساده به علت کاربرد فراوان و آرامشی که به محیط می دهد در بین تمام اقشار جامعه و تمام گروه های سنی قابل قبول و دوست داشتنی است و براق بودن این کاغذ دیواری ها بر شیک شدن محیط و جذابیت آنها می افزاید .

wallpaper wall covering interior 25 1

کاغذ دیواری سه بعدی مدرن

کاغذ دیواری های سه بعدی همیشه مورد توجه بوده و امروزه نیز کاغذ دیواری های سه بعدی مدرن با قدرت عرضه اندام می کنند و توانسته اند در رقابت با دیگر کاغذ دیواری ها رتبه ی قابل قبولی کسب کنند .

landscape 52

کاغذ دیواری گلدار مدرن

کاغذ دیواری های گلدار مدرن در میان خانوم ها بسیار پر طرفدار بوده و زیبایی خاصی به محیط می بخشد و آرامش لذت بخشی به شما القاء می کند .

LiliumT80020

کاغذ دیواری کلاسیک مدرن

I800X500 134221824582

کاغذ دیواری اسپرت مدرن

photo 2016 05 29 15 21 01

کاغذ دیواری پسرانه مدرن

کاغذ دیواری دخترانه مدرن

Wallpaper new for Childrens rooms 17

کاغذ دیواری سالن پذیرایی مدرن

دیواری مدرن در سالن

کاغذ دیواری اتاق خواب مدرن

اتاق خواب 19 1

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاغذ دیواری های جدید و مدرن با کارشناسان ما در فروشگاه آرتاردکور تماس بگیرید .