کاغذ دیواری محصولی است برای پوشش دیوار‌های داخلی که امروزه در خانواده‌های ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. کاغذ دیواری برخلاف محصول پوستر دیواری از یک طرح تکرار شونده و به حالت Pattern به چاپ می‌رسد. کاغذ دیواری در دیوارهای داخلی انواع ساختمان‌های مسکونی، تجاری و … استفاده می‌شود.

استفاده از کاغذ دیواری نه تنها باعث می شود لکه ها و یا ترک های روی دیوار از دید مخاطب پنهان گردد، بلکه با توجه به سطح بالای هنری خود، می تواند یک دکور و طراحی فوق العاده را نیز خلق نماید.

معرفی کاغذ دیواری:

نام کاغذ دیواری به لاتین : CHIK WALLPAPER ALBUM

کاغذ دیواری محصول کشور : ایتالیا

نوع کاغذ دیواری : قابل شستوشو

سطح پوشش کاغذ دیواری : 5 متر مربع

طول کاغذ دیواری : 10 متر مربع

عرض کاغذ دیواری : 53 سانتی متر

رنگ زمینه کاغذ دیواری : سفید – کرم – یاسی – آبی – نارنجی

رنگ طرح کاغذ دیواری : سفید – کرم – بنفش – آبی – یاسی – زرد – نارنجی – طلایی – قرمز – سبز

طرح کاغذ دیواری : ساده – برگ های ریز و درشت – گلهای ریز فانتزی – راه راه نامنظم – دون دون برجسته

سبک کاغذ دیواری : ساده – کلاسیک – اسپرت

مقاومت کاغذ دیواری : مقاومت بالا در برابر نور خورشید – کشش و سایش – آلودگی ها

استاندارد کاغذ دیواری : کاغذ دیواری های تولید ایتالیا از با کیفیت ترین کاغذ دیواری ها بوده و تحت دیزاین ایتالیا بوده و جزء بی رغیب ترین کاغذ دیواری هاست

کاغذ دیواری چیک روستر

آلبوم کاغذ دیواری چیک روستر از تولیدات کشور ایتالیا بوده بو با طرح های زیبا و ظریف کاربرد های فراوانی دارد کاغذ دیواری های ایتالیایی از جمله کاغذ دیواری های با کیفیت بوده و با داشتن استاندارد های جهانی از قیمت بالایی برخوردارند . قیمت بالای کاغذ دیواری های چیک روستر نتوانسته از طرفداران این کاغذ دیواری کم کند و همچنان موردی بسیار پرطرفدار برای مشتریانی است که به کیفیت اهمیت زیادی می دهند .

انواع کاغذ دیواری های ایتالیایی در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع در این فروشگاه به مشتریان عرضه می شود و تمامی کاغذ دیواری های ایتالیایی با قیمت مناسب ودر برخی از آلبوم های کاغذ دیواری به همراه تخفیفات ویژه به فروش می رسد .

فروشگاه آرتاردکور با عرضه انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت ایرانی و خارجی و نصب کاغذ دیواری و نصب پارکت لمینت با نصابان خبره ی این فروشگاه