کاغذ دیواری کریستالی

یکی از انواع کاغذ دیواری های تولید شده کاغذ دیواری های به اصطلاح کریستالی است چون درون طرح های این دسته از کاغذ دیواری ها نقاط براقی وجود دارد که به زیبایی نور را منعکس کرده و درخشندگی این کاغذ دیواری های لاکچری آنها را بسیار پرطرفدار کرده است البته فروش این کاغذ دیواری به علت گرانقیمت بودن کمتر از کاغذ دیواری های دیگر است .

کاغذ دیواری های کریستالی به اکریل نیز شباهت دارند و می تواند ذرات ریز براق را به اکریل تشبیه کرد برخی از این کاغذ دیواری ها کرستالی ریز تر و برخی کمی درشت تر هستند .

از کاغذ دیواری های کرستالی بیشتر در دیوار های اصلی منزل که بیشتر در دید هستند مانند دیوار پشت تلویزیون نصب می شود تا با هزینه ی کمتر از زیبایی بی نظیر این کاغذ دیواری ها بهره مند شوند .

کاغذ دیواری های کریستالی بیشتر در ابعاد 10 *53 تولید می شوند و سطحی حدود 5 متر را می پوشانند .

این کاغذ دیواری ها در سبک های متفاوت ساده ,کلاسیک و گلدار بیشتر مورد پسند هستند و بیشتر در این طرح ها تولید می شوند .

از جمله خصوصیات دیگر کاغذ دیواری های کریستالی قابل شستوشو بودن آنهاست البته بهتر است برای کدر نشدن براقیت آنها حتماً از دستمالی کاملاً تمیز و کمی نمناک استفاده کنید تا سالهای طولانی از زیبایی آنها لذت ببرید .

کاغذ دیواری کریستالی از نظر مقاومت در برابر نورخورشید و کشش و سایش در درجه ی خوبی قرار دارد و دارای استاندارد کیفیت کالا بوده و در برابر حریق مقاوم هستند البته این مطلب در مورد بیشتر کاغذ دیواری های کریستالی صدق نمی کند .

کاغذ دیواری کریستالی

چند مورد از کاغذ دیواری کریستالی

 

 

منبع : فروشگاه آرتاردکور با عرضه ی انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت ایرانی و خارجی و نصب کاغذ دیواری و نصب پارکت لمینت با استادکاران نصاب خبره با قیمت مناسب و ضمانت اجرایی