انواع کاغذ دیواری :

فروشگاه آرتار دکور با بیشترین تنوع از لحاظ جنس و طرح کاغذ دیواری توانسته رضایت مشتریان خود را در سراسر کشور کسب کند .

کشور های تولید کننده کاغذ دیواری

امروزه با گسترش مصرف کاغذ دیواری در جهان و بازار فروش گسترده ی این محصول چندین کشور در حال تولید کاغذ دیواری با کفیت و ابعاد مختلف هستند مثلاٌ کاغذ دیواری های اروپایی در ابعاد 53*10 و کاغذ دیواری آمریکایی در ابعاد 64*10 و کاغذ دیواری کره ای در ابعاد 106*15.6 و غیره تولید و عرضه می شود .

کاغذ دیواری خارجی

کاغذ دیواری های خارجی اعم از کاغذ های چینی , آلمانی , ایتالیایی , ترکیه ای , و مقدار کمی آمریکایی که بهترین جنس های بازار هستند و رنگ و تنوع بسیاری دارند .

کاغذ دیواری ایرانی

شرکت آرتار دکور علاوه بر فروش کاغذ های خارجی و حمایت از تولید ملی خود نیز به تازگی پا به این عرصه گذاشته و دست به تولید کاغذ دیواری هایی با کیفیت بالا و قابل مقایسه با نوع خارجی آنها زده که به علت تنوع و قیمت مناسب از استقبال خوبی بهره مند شده است .

سبک های کاغذ دیواری

آرتار دکور فضایی فراهم کرده تا مشتریان عزیز با هر سلیغه و هر سنی بتوانند به راحتی کاغذ مورد علاقه خود را پیدا کنند و به راحتی سفارش دهند .

آرتار دکور تمام سبک های کاغذ دیواری سه بعدی , گل دار , کلاسیک , کودک , اسپورت , روزنامه ای , پوستر , تیره و روشن را موجود دارد و این تکمیلی اجناس خود باعث یک برتری نسبت به رقیبان شده است .

شعبات فروش کاغذ دیواری

آرتار دکور با شعبات مختلف در استان های مازندران و تهران و شیراز ارومیه اردبیل و تبریز توانسته فروش خود را در سراسر ایران چه به صورت حضوری و چه به صورت ارسال به مناطق گوناگون افزایش دهد .

قیمت کاغذ دیواری

مجموعه ما انواع کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی را به صورت عمده و تکی با نازترین قیمت در سطح کشور به فروش میرساند .

جهت خرید کافیست با مشاوران فروشگاه ما تماس بگیرید .

عکس های کاغذ دیواری