معرفی آلبوم کاغذ دیواری:

رومنس کاغذ دیواری نمونه

مشخصاتآلبوم کاغذ دیواری رومنس ROMANCE:

جنس ایتالیایی

سال2018

قابل شست وشو

مقاوم در برابر نور خورشید وگرماژ بالا

آلبوم کاغذ دیواری رومنس Romance اسکن جدید ترین کالکشن کاغذ دیواری تحولی بزرگ در کاغذ دیواری های ساده مدرن و کالر فول با تنوع بی نظیر در طرح ورنگ وبافت های خاص با قیمت استثنایی بهترین انتخاب برای تمامی سلیقه ها می باشد .

این کالکشن از هم اکنون آماده عرضه به همه ی خوش سلیقه های سراسر کشور می باشد .

یک کاغذ دیواری با نقش های کوچک یا بزرگ که روی دیوار ها به کار رفته به طور تاثیر برانگیزی پس زمینه ای خنثی برای یک مجموعه ایجاد می کند.

انواع بسیار متنوع از کاغذ دیواری های کودک در قیمت های مناسب و کیفیت عالی مقاوم در برابر نور خورشید و کشش و سایش و استاندارد کیفیت جهانی تولید شده با مواد مرغوب و استاندارد به راحتی در اتاق کودکان پر انرژی پاره و خراب نمی شود و اگر لک شود می توانید به آسانی آن را تمیز کنید .

کاغذ دیواری های اتاق کودک بهتر است با روکش وینیل نباشد چون این مواد سمی بوده و بسیار مضر است و برای کودکان خردسال به هیچ عنوان مناسب نمی باشد.

فروشگاه آرتاردکور با عرضه انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت ایرانی و خارجی با قیمت مناسب و ضمانت کیفیت کالا و همچنین نصب کاغذ دیواری و نصب پارکت لمینت با ضمانت اجرایی کار و قیمت نصب منصفانه به کمک استادکاران خبره و دوره دیده ی این فروشگاه در خدمت مشتریان است .

 

فروشگاه آرتاردکور:

در صورت تمایل به خرید کاغذ دیواری و پارکت لمینت و راهنمایی جهت بهترین انتخاب و ترکیب چند کاغذ دیواری به بهترین شکل می توانید با کارشناسان فروشگاه تماس حاصل فرموده و با اطلاعات کامل و کافی خرید فرمایید .

انواع کاغذ دیواری های موجود : کاغذ دیواری ایرانی – کاغذ دیواری آلمانی – کاغذ دیواری چینی – کاغذ دیواری ایتالیایی – کاغذ دیواری بلژیکی – کاغذ دیواری کره ای – کاغذ دیواری آمریکایی – کاغذ دیواری انگلیسی و …

 

آلبوم کاغذ دیواری رومنس ROMANCE

منبع : فروشگاه آرتاردکور