کاغذ دیواری Ajax

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری Ajax

کاغذ دیواری ها با طرحای بسیار متنوع در بازار موجود هستند و شما می توانید با هر سلیقه ای با رضایت مندی انتخاب خود را انجام دهید.

آرتار دکور تمام تلاش خود را کرده تا در این انتخاب شما را یاری کند.پس با آسودگی از سایت آرتار دکور باز دید کرده و انتخاب خود را انجام دهید.

کاغذ دیواری Ajax تولید کشور ایتالیا که پیشرو در این زمینه است .

جنس مرغوب وکیفیت بالای آن مورد تایید مصرف کنندگان است.

رنگ کاغذ دیواریAjax سیر و مخملی و طرح آن نقشی ریز و درشت با ظرافت و زیبایی بی نظیر که هرگز برایتان تکراری و خسته کننده نمی شود .

در کاغذ دیواری Ajaxدو رنگ گرم در رنگ زمینه و رنگ سرد در طرح آن به چشم می خورد که هر نوع سلیقه ای را راضی می کند .رنگ گرم آن انرژی بخش و رنگ سردش آرامش بخش است .

این نوع از کاغذ دیواری ها به دلیل رنگ خاصشان بسیار مناسب برای سالن پذیرایی و هتل و سالن همایش ها هستند چون موجب انرژی بخشی و شادی می شوند .

این کاغذ  دیواری شیک را می توانید با ترکیب با کاغذ دیواریهای با رنگ ملایمتر استفاده کنید چون عریض یا طویل بودن مکان مورد نظر شما می تواند با انتخاب درست شما اصلاح شود .

نصب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری مانند خیلی از کارهای دیگر نیاز به مهارت دارد اگر نصاب شما مهارت کافی را نداشته باشد مطمئن باشید می توانید در آخر کار رضایت کامل داشته باشید.پس حتما این موضوع را در نظر داشته باشید.

 

 

منبع : فروشگاه آرتاردکور 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *