کاغذ دیواری آینه ای طرح پیچک 

کاغذ دیواری انتخابی جذاب و دوستداشتنی برای مشتریان است و می تواند دکوراسیون های بسیار متنوع با ترکیب کاغذ دیواری های با طرح های مختلف ساخت کاغذ دیواری ها در سبک های مدرن – کلاسیک – اسپرت – سه بعدی و … و همچنین طرح های گل های متفاوت از گلهای طبیعی تا گلهای فانتزی و طرح های داماس و راه راه ساده و طرح دار منظم و نامنظم و انواع بی شمار دیگر تولید شده اند .

رنگ کاغذ دیواری ها نیز خیلی تنوع دارد اما در حال کلی به دو دسته ی رنگ های مات و براق تقسیم شده است که انواع براق کاغذ دیواری ها شیک تر بوده و بیشتر برای دیوار های اصلی مانند پشت تلویزیون بالای تخت خواب و دیوار های پشت ویترین استفاده می شوند یکی از انواع کاغذ دیواری های براق کاغذ دیواری های بسیار براق به اصطلاح آینه ای است که از کاغذ دیواری های لاکچری محسوب می شود .

کاغذ دیواری های آینه ای طرح پیچک از کاغذ دیواری های محبوب برای نصب در پشت تلویزیون و پشت تخت خواب هستند و زیبایی صد چندان به دکوراسیون شما می دهند.

شرکت های تامین کننده کاغذ دیواری پیچک آیینه ای : مارکا . وال دکو

 

چند نمونه از کاغذ دیواری آینه ای با طرح پیچک

معرفی کاغذ دیواری:

کاغذ دیواری های آینه ای طرح پیچک در رنگ های بسیار روشن مانند : سفید – کرم – یاسی – لیمویی – طلایی – نقره ای  و چندین رنگ روشن موجود هستند .

فروشگاه آرتاردکور با عرضه ی انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت ایرانی و خارجی و همین طور نصب کاغذ دیواری و پارکت لمینت را با استادکاران نصاب خبره در خدمت مشتریان می باشد .

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جنس و کیفیت کاغذ دیواری و پارکت لمینت و خرید این محصولات با کارشناسان این فروشگاه تماس حاصل فرمایید و از تخفیفات ویژه ی این فروشگاه بهره مند شوید .

کاغذ دیواری آینه ای طرح پیچک

 

انواع کاغذ دیواری های ارزان قیمت و کاغذ دیواری های خارجی موجود است . 

 

 

منبع : فروشگاه آرتاردکور