آلبوم کاغذ دیواری باردیک

anozira wallpaper PM12345


کاغذ دیواری از مهم ترین دیوارپوش های موجود در بازار است و در میان دیگر دیوار پوش ها مانند کاشی ، سرامیک ، سنگ و حتی نقاشی ساختمان در رتبه ی اول قرار دارد .

کاغذ دیواری در انواع مختلف از نظر جنس ، نوع ، ویژگی ، ابعاد و … تولید می شوند که از نظر کیفیت نیز متفاوت هستند . معتبر ترین کاغذ دیواری ها در کشور بلژیک ، ایتالیا ، آلمان ، آمریکا ، کره ، انگلیس و چندین کشور دیگر در حال تولید هستند اما کشور چین مقام اول در تولید کاغذ دیواری را دارد تنوع کاغذ دیواری های چینی به هزاران آلبوم کاغذ دیواری و میلیون ها طرح و رنگ کاغذ دیواری شامل می شود و همچنین قیمت های ارزان کاغذ دیواری های چینی فروش آن را صد چندان کرده است .

اما کاغذ دیواری های ایرانی به علت حمایت نشدن از طرف مشتریان نتوانسته به کیفیت مورد نظر برسد و همچنان از بی کیفیت ترین کاغذ دیواری های موجود در بازار است .

کاغذ دیواری ها از نظر نوع به دو نوع قابل شستشو و غیر قابل شستشو و از نظر ویژگی به انواع کاغذ دیواری های مقاوم در برابر نور خورشید و حریق و اشعه ی ماوراء بنفش و خیلی از خواص دیگر است .

کاغذ دیواری ها از نظر جنس نیز در انواع جنس های پیپر – پی وی سی – نانوون و … و با پوشش وینیل موجود هستند .

ما در این فروشگاه سعی کرده ایم انواع آلبوم های کاغذ دیواری را تا حد امکان به شما معرفی کنیم تا مشتریان بتوانند با اطلاعات کامل خرید فرمایند .

آلبوم کاغذ دیواری باردیک یکی از انواع کاغذ دیواری قابل شستشو و با کیفیت است که به عللی از دادن اطلاعات در سایت معذوریم شما می توانید با تماس با کارشناسان این شرکت اطلاعات کاملی در رابطه با این آلبوم کاغذ دیواری دریافت کنید .

منبع : فروشگاه آرتاردکور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *