آلبوم کاغذ دیواری جنرال با طرح های عالی و زیبا

نام آلبوم کاغذ دیواری جنرال به لاتین : GENERAL WALLPAPER ALBUM

شرکت تامیین کننده : اکستریم والز

آلبوم کاغذ دیواری جنرال با قابلیت شستشو و استاندارد کیفیت تولید شده با بهترین کیفیت مواد مورد استفاده در تولید کاغذ دیواری ، آلبوم کاغذ دیواری جنرال با رنگ ها و طرح های زیبا ، مورد توجه مشتریان خوش سلیقه می باشد .

آلبوم کاغذ دیواری جنرال کالکشنی از زیباترین طرح ها و رنگ ها ، طراحی شده با طرح های مدرن روز دنیا می باشد .

کاغذ دیواری جنرال مقاومت بسیار خوبی در برابر کشش و سایش دارد و برای نقاط پر رفت و آمد مناسب است و به سادگی پاره و خراب نمی شود شما می توانید با خرید یک رول اضافی در صورتی که کاغذ دیواری یتان آسیب دید قسمت آسیب دیده را به راحتی ترمیم کنید .

کاغذ دیواری جنرال در برابر نور خورشید نیز مقاومت خوبی داشته و به راحتی کیفیت رنگ خود را از دست نمی دهد و عمر مفید چند دهه را دارد .

انواع بسیار فراوان از آلبوم های کاغذ دیواری خارجی ، تولید کشور چین – آلمان – انگلیس – بلژیک – ایتالیا – آمریکا و غیره در این فروشگاه موجود بوده و تمامی کاغذ دیواری های خارجی این فروشگاه دارای ضمانت کیفیت و استاندارد بوده و برخی از آلبوم های خارجی این فروشگاه در فروش ویژه ی این فروشگاه با قیمت های استثنایی به فروش می رسد .

نصب کاغذ دیواری :

نصب انواع کاغذ دیواری نیاز به دقت و ظرافت فراوان داشته و برای نصب باید از نصابان خبره و دوره دیده استفاده شود . کوچکترین نقص در نصب کاغذ دیواری زیبایی طرح کاغذ دیواری را از بین برده و عمر آن را می کاهد .

ما در جهت خدمت به مشتریان این فروشگاه نصب کاغذ دیواری شما را با ضمانت اجرایی و قیمت مناسب می پذیریم .

آلبوم کاغذ دیواری جنرال

فروشگاه آرتاردکور با عرضه انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت ایرانی و خارجی با ضمانت کیفیت کلیه ی محصولات عرضه شده در این فروشگاه با قیمت مناسب در خدمت مشتریان می باشد .

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و خرید می توانید از طریق این سایت یا حضوری در یکی از شعب این فروشگاه با کسب اطلاعات لازم خرید فرمایید .

 

کاغذ دیواری یا نقاشی ساختمان ؟

انتخاب با شماست ما به انتخاب شما احترام می گذاریم .

منبع : فروشگاه آرتاردکور