انواع کاغذ دیواری سه بعدی و انواع پوستر سه بعدی

کاغذ دیواری ها در انواع بسیار بی شمار از طرح ها و رنگ ها و جنس ها در سراسر دنیا در حال استفاده هستند علت استفاده ی گسترده از این محصول نصب راحت و سریع – زیبایی بی نظیر – تنوع طرح و مقاومت بالای این محصول است .

امروزه کاغذ دیواری ها به اوج پیشرفت خود در مقایسه با ده های گذشته رسیده اند و می توان از این محصول در مکان های اداری و تجاری و منازل مسکونی و حتی سوله ها و کارگاه ها بهره برده و تا سال ها از پرداخت هزینه ی اضافی برای زیبا سازی دیوار و دکوراسیون راجت شد .

کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر سه بعدی یکی از انواع بی شمار از سبک های کاغذ دیواری است که به علت زنده بودن طرح بسیار پر طرفدار هستند اما باید در انتخاب دیواری که قصد نصب کاغذ دیواری سه بعدی را دارید دقت کنید تا نمای بهتری از محیط به دست آید .کاغذ دیواری سه بعدی باید بر روی دیوار اصلی نصب شود و بهتر است در دیوار های مجاور از ساده ترین طرح کاغذ دیواری ها نصب کنید تا دکوراتیو شیک و زیبایی به دست آید .

انواع طرح کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی در طرح های : جنگل – طبیعت – دریا – آسمان – طرحی از روستا یا شهر ها – طرح جاده در میان جنگل – نقوشی از گیاهان و حیوانات و حشرات و طرح های هندسی سه بعدی که هر یک نمایی بسیار زیبا و طبیعی دارند .

نصب کاغذ دیواری سه بعدی بیشتر در سالن پذیرایی منازل و در برخی موارد در اتاق خواب کاربرد دارد و کسانی که می خواهند خود طرح کاغذ دیواری یشان را انتخاب کنند می توانند با انتخاب طرحی خاص مانند پرتره ای از چهره ی خود را عزیزانتان و یا اشخاص خاصی ، پوستر سه بعدی زیبایی را دریافت کنید که اگر این پوستر را از فروشگاه معتبر خریداری کنید با جنس خوب کاغذ و چاپگر های استاندارد و رنگ های با کیفیت می توانید از این پوستر سه بعدی تا مدتهای طولانی بهره برده و زیبایی بی نقصی داشته باشید .

در ذیل چند نمونه از کاغذ دیواری سه بعدی – پوستر سه بعدی را به شما معرفی خواهیم کرد .

در خرید کاغذ دیواری های سه بعدی دقت فرمایید زیبا خرید از فروشگاه نامعتبر مساویست با خرید کاغذ دیواری با طرح گنگ و رنگ کدر و بی کیفیت که نه تنها زیبایی به محیط نمی دهد بلکه زیبایی محیط را هم از بین برده و هزینه ی شما را از بین خواهد برد .

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با کارشناسان این فروشگاه در سراسر تهران و برخی شهرستان ها تماس حاصل فرمایید .

 

نصب کاغذ دیواری و پوستر  یا نقاشی ساختمان ؟

انتخاب با شماست.