پارکت ها کفپوش هایی هسنتد که جنس آنها از چوب طبیعی درختان است. پارکت را به کف اتاق می چسبانند . پس از خشک شدن چسب ،سطح روی آن را ساب و سپس لاک می زنند تا صاف و صیقلی شود .پارکت نسبت به آب فوق العاده حساس بوده و در صورت تماس با آب سریعاٌ دچار تورم می شود یا به اصطلاح باد می کند .

پارکت در اثر برخورد اشیاء نوک تیز با آن آسیب دیده و خش می افتد و پس از گذشت چند سال لازم است تا سطح آن مجدداٌ ساب خورده و لاک زده شود .

پارکت لمینت آرتا

گروه صنعتی آرتا تولید کننده ی انواع پارکت لمینت در شهر زیبای اردبیل با قدمتی 40 ساله با کادری مجرب و امکانات و تجهیزات مدرن توانسته انواع پارکت لمینت را تحت لیسانس کمپانی یونیلین بلژیک تولید و به بازار عرضه کند .

گروه صنعتی آرتا محصولات خود را با گارانتی 10 ساله برای محیط مسکونی و گارانتی 5 ساله برای محیط های اداری در اختیار مشتریان قرار می دهد .

قیمت پارکت لمینت آرتا

پارکت لمینت آرتا از متری 32000 تومان شروع تا متری 34000 تومان عرضه می شود که این تفاوت قیمت به حجم خرید و متراژ کار بستگی دارد .

از مزایای پارکت لمینت آرتا می توان به تولید داخل بودن این محصول اشاره کرد که در کنار کیفیت بالا ی محصول و نصب آن. مارا بر آن داشت تا با حمایب از کالای ایران این محصول را به شما معرفی کنیم این محصول با ضمانت 10 ساله و 6 ماه کارانتی خدمات پس از فروش و با قیمتی بسیار پایین نسبت به پارکت لمینت های خارجی بهترین انتخاب برای ایرانیان است .

فروشگاه آرتاردکور با انواع پارکت و لمینت در فروش ویژه تابستانه آرتاردکور با قیمت های استثنایی در کنار شما مشتری عزیز